Ból po stracie bliskiej osoby

Jak nie zwariować po stracie najbliższej, tak bardzo ukochanej i tak bardzo do której się przyzwyczailiśmy w sposób oczywisty dla nas każdych sposób? No właśnie jak nie popaść w depresję? Jak nie tworzyć kolejnej przepaści? Przepaść zaś o której właśnie teraz mówimy to rzecz, która tak naprawdę powoduje, że zapadamy się jeszcze głębiej i kółko potocznie mówiąc się zatacza, bądź też zamyka w pewnym spornym punkcie.

Tak właśnie jest, że niektóre osoby nie potrafią pogodzić się z bólem i stratą najbliższej jej osobie. Tak więc zapadają oni także swoje kolejne osoby w rodzinie, które poczuły ten ból. No, ale cóż tak właśnie jest jak straci się tą jedną jedyną osobę. No dobra, ale jak do tego nie dopuścić?

 

No dobra, ale załóżmy, że nie chcemy do tego dopuścić i to tak bardzo bardzo. Najlepszym rozwiązaniem według mnie to pójście do kościoła i wyspowiadanie się. Tak to właśnie ksiądz powinien być pierwszą deską ratunku, należy z nim porozmawiać. Jeśli nie podczas spowiedzi to jeszcze potem w cztery oczy. Jest to osoba, która ma obowiązek nie wtajemniczania nikogo w nasze grzech, czy też przemyślenia. Jest to przede wszystkim osoba, która nas zrozumie i tego trzeba się trzymać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>