Jak uniknąć depresji?

Depresja to choroba, która dotyka nas każdego dnia. Najczęściej występuje w momencie gdy coś nam nie wyszło, a bardzo nam na tym zależało. Wtedy to poczynamy się do różnorodnych dziwnych rzeczy. Tak to właśnie jest, że depresja dotyka nas wszystkich każdego dnia. Mało kto jest z nas szczęśliwy, bo to otoczenie właśnie nas dołuje i sprowadza za każdym razem na ziemie. No dobra, ale wyobraźmy sobie zatem, że próbujemy unikać depresji. Można to zrobić na wielorakie sposoby.

Najlepszym z nich jest tworzenie różnorodnych struktur, które to nie pozwalają nam upaść na same dno. Otóż można upaść, ale upaść na same dno oznacza popaść w skrajności, które to każdego potrafią tak mocno zdołować, że popada w kolejne i psuje swoje dotychczasowe marzenia o wolności finansowej, emocjonalnej czy rozwoju w każdej innej dziedzinie naszego czarno białego, szaroburego życia, które ciągle jesteśmy zmuszeni kolorować.

Kolorowanie życia też nie jest najlepszym wyjściem, bo przecież gdy tylko znajdziemy sobie towarzystwo, które będzie w depresji to My też w nią bardzo, ale to bardzo szybko zapadniemy, a jak wiemy z depresji bez pomocy psychologów bardzo często wyjść. Wizyty zaś kosztują, nie każdego na nie stać, zaczynamy także popadać w nerwicę etc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>